דיווח באתר הג'רוזלם פוסט בשפה האנגלית: ארגון השמאל הפרוגרסיבי IfNotNow מתייג את איפא"ק כאל ארגון אנטישמי המשתייך לימין קיצוני 

בהתאם לכתבה, אשר יוצאת כנגד טענותיו של הארגון הפרוגרסיבי, IfNotNow מוסיפים ומציינים כי איפא"ק אינו פועל בשמם של היהודים בארה"ב, על אף שהינו מנסה להציג מצג שווא במסגרת מגעיו עם הקהילה היהודית
Facebook
Twitter
WhatsApp

כתבה שפורסמה באתר ג'רוזלם פוסט בשפה האנגלית ביום 26 באוגוסט 2022 מאת מיכאל סטאר מדווחת, כי ארגון השמאל הפרוגרסיבי IfNotNow תייג את איפא"ק (הוועד האמריקאי-ישראלי לענייני ציבור) כאל ארגון המשתייך לימין הקיצוני (far right) האנטישמי.

הכתבה, אשר תיארה את האמירה של הארגון כאל 'מגוחכת', הוסיפה וציינה כי לטענת IfNotNow איפא"ק אינו מייצג את היהודים, על אף שלטענת ארגון השמאל, השדולה האמריקאית-ישראלית מתיימרת ככזו ומציגה מצג מטעה על רקע פעילותה עם בתי כנסת וצעירים יהודים. (1)

דברים אלו מגיעים על רקע התרומות הניתנות למועמדים דמוקרטים בבחירות המקדימות בארה"ב, ובהמשך לדברי איפא"ק, אשר הביעה ביקורת כלפי תרומותיו של הפילנטרופ ג'ורג' סורוס לארגונים פוליטיים יריבים של איפא"ק, בהם J Street, אשר לטענת הוועד האמריקאי-ישראלי תומכים במועמדים אנטי ישראלים. (2)

(1) www.jpost.com – פורסם ביום 26.8.2022

(2) www.jpost.com – פורסם ביום 26.8.2022

עשוי לעניין אותך

פרויקטים מיוחדים

כתבות אחרונות

דילוג לתוכן