כוחות הביטחון חיסלו את המייסד והמפקד של ארגון 'חטיבת טול כרם'

בהתאם לדיווח בסוכנות הידיעות הפלסטינית אל-חיאה, כוחות ישראלים צרו על הבית בו שהה אמיר אבו חדיג'ה בעזרת שימוש במזל"טים, וירו מטח כדורים לעבר המבנה אשר כתוצאתו נפגע מפקד הארגון בראשו ובגפיו התחתונות
Facebook
Twitter
WhatsApp

התקשורת הפלסטינית מדווחת על חיסולו של המייסד ומפקד חטיבת טול כרם, אמיר אבו חדיג'ה, על ידי כוחות הביטחון הישראלים, בתום מצור שנערך על בניין בו שהה בטול כרם.

הארגון, המכונה על ידי הפלסטינים "גדודי התגובה המהירה", הינו אחד מבין מס' תנועות חמושות אשר הוקמו ברחבי הגדה המערבית בתקופה האחרונה, ופעל כנגד כוחות הביטחון באזור טול כרם.

בהתאם לפרסום באל-קודס, אבו חדי'גה הובהל לבית החולים בגדה עם פצעי ירי בראשו ובגפיים התחתונות. (*) מלבד מפקד החטיבה, כוחות הביטחון עצרו אדם נוסף במהלך הפעולה.

סוכנות הידיעות הפלסטינית אל-חיאה, התייחסה אל אבו חדיג'ה כאל "קדוש מעונה", וציינה כי כוחות ישראלים צרו על הבית בו שהה בעזרת שימוש במזל"טים, וירו מטח כדורים לעבר הבית. (**)

בעקבות האירוע, אשר מתרחש ביום הראשון של חודש הרמדאן, תנועת הפתח וסיעות הפעולה הלאומית בטול כרם הכריזו על שביתה מסחרית. (**)

דברים אלו מצטרפים להספד שנשא ארגון חמאס בהמשך לחיסולו של אבו חדי'גה, בו ציין כי פעולותיה של ישראל כלפי "לוחמי ההתנגדות ההרואיים", כלשון ההצהרה, לא יעצרו את התנגדותו של העם הפלסטיני והנוער המהפכני שלו. (***)

(*) www.alquds.com

(**) www.alhaya.ps

(***) www.hamas.ps/ar

עשוי לעניין אותך

פרויקטים מיוחדים

כתבות אחרונות

דילוג לתוכן