דיווח באתר אל-ערב מתאר את השימוש שעושים המפגינים ברפובליקה האסלאמית בטקטיקות מחאה שונות, לרבות היעזרות באמצעים וויזואליים, במסגרת ההפגנות באיראן

בהתאם לפרסום, הפעילים באיראן עורכים הפגנות בזק בקבוצות קטנות, ועושים שימוש בתמונות המוצגות על גבי בנייני מגורים עם מוטיב של דם וצבע אדום
Facebook
Twitter
WhatsApp

כתבה שפורסמה באתר החדשות אל-ערב ביום 21 באוקטובר 2022 מביאה פרטים אודות הטקטיקות בהן עושים שימוש המפגינים באיראן במהלך המחאה כנגד המשטר.

המחאה כאמור החלה ברפובליקה האסלאמית לפני כחודש בגין נסיבות מותה של מחסה אמיני, צעירה איראנית ממוצא כורדי, שמצאה את מותה לאחר מעצרה בידי משטרת טהרן בגין עטיית כיסוי ראש באופן הנוגד את הדין האיראני.

כחלק מהאמצעים בהם עושים שימוש המפגינים באיראן מציינת הכתבה עריכה של הפגנות בזק בקבוצות קטנות, תוך שימוש באמצעים וויזואליים, כגון הצגת תמונות על מגדלי מגורים ומזרקות באיראן המראות מים נשפכים אשר צבועים באדום או את תמונתו של המנהיג העליון עם מטרה ולהבות מעליו. (1)

בנוסף, הכתבה מתארת את פעילותן של נשים איראניות במסגרת המחאה, אשר הציתו את צעיפי ראשן, והפיצו סיסמאות באינטרנט בעד המחאה כגון "אישה, חיים, חופש" ו-"מוות לדיקטטור". (2)

(1) www.alarab.co.uk – פורסם ביום 21.10.2022

(2) www.alarab.co.uk – פורסם ביום 21.10.2022

עשוי לעניין אותך

פרויקטים מיוחדים

כתבות אחרונות

דילוג לתוכן